Makaslı Platform Kiralama

Makaslı Platform kiralama hizmetini firmamız TT vinç her daim en uygun fiyat garantisi ile birlikte siz değerli müşterilerimize Makaslı Platform hizmetlerimizi vermekteyiz. Sizlerde güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Manlift Platform ile işlerinizi çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Güvenli hizmet vermekteyiz.

makasli-platform-icon
Makaslı Platformlar
eklemli-platformlar-kucuk
Eklemli Makaslı Platformlar
dikey-platformlar-kucuk
Dikey Platformlar
teleskopik-platform-kucuk-1
Teleskopik Platformlar

Manlift kiralama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize alanında uzman kadrolarımız ile sorunsuz olarak 7/24 saat kesintisiz olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamız makaslı platform hizmetlerinin nasıl verildiği konusunda tamamen uzman olmakla birlikte geniş araç parkuru ile hizmetlerini vermektedir. Platformlarımızı kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Makaslı Platform Hizmet Aşaması

Makaslı Platform hizmetlerimizden yararlanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken sizlerin nasıl bir iş hizmeti istediğinizdir. Bunun için ilk olarak bizimle irtibata geçmeniz oldukça önemlidir. Firmamız ile iletişime geçildikten sonra sizlere nasıl platform kiralama yapılacağı konusunda detaylı olarak bilgiler vereceğiz.

Manlift kiralama hizmetlerimiz içerisinde yerlerini alan platformlarımızın teknik destek ekiplerimiz ile hızlı ve güvenli bir ortam içerisinde oluşabilecek tüm sorunları halletmekteyiz. Firmamız hizmet kalitesinden asla ödün vermeden hizmetlerini vermektedir. Güvenilir makaslı platform hizmetlerimizden yararlanmak için sizlerde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

eklemli-platform-yan

Makaslı Platform Neden Kiralanır

Günümüzde işlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapacak olan firmalar manlift kiralama hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak istemektedir. İnşaat içlerinde, dışlarında, depolarda ve daha birçok alanlarda kullanılacak olan platformlar yükseltme ve güvenli planlarda ön planlara çıkmaktadır.

Kısaca örnek verecek olursak; İnşaat alanlarında iç kısmında bir boyama yapılacak ancak iskelet merdiven kurmak gerekli iskeletleri kurmak hem maliyetli hemde zaman kaybı, merdiven kurmak ise iş güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bunların yerine manlift kullanılması daha sağlıklı ve işlerin tam zamanında yapılmasını hızlı bir şekilde sağlamaktadır.

Kiralama yapan firmalar her zaman daha avantajlı bir konumda olmakla birlikte bunların sağlamış oldukları avantajları sizlerle ile paylaşmak isteriz.

dizel-makaslı-platform-yan

Zaman: Yukarıda sizlere bahsettiğimiz gibi iş yerlerin zamanları çok kıymetli olduğu için işlerin zamanında bitmeleri için tercih etmektedirler. Zamananlarınız değerli ise sizler de tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere her daim tam zamanlı hizmetlerini ve geniş araç parkur makas hizmetlerini sunarak hizmetlerini sunmaktadır.

İş Güvenliği:  Firmaların nerede ise en önem verdiği hizmetlerin başında iş güvenliği vardır. Merdiven, iskele gibi güvenliklikleri düşük iş güçlerini artık bırakmanın zamanın gelmedi mi? O zaman şimdi Makaslı Platform kiralama hizmetlerimizden hemen şimdi yararlanmaya başlayınız. İş güvenliği önemli olan firmalara en uygun fiyatlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Yerinde ve zamanında hizmetlerimizi sunmak bizim için her daim en önemlisi.

İş Gücü: Firmaların temel amacı kullanmakta oldukları personelleri zaman olarak ve yaptıkları işlerde çok verimli bir şekilde kullanmaktır. Bunun için iki kişinin yaptığı işleri tek bir kişinin yapması çok önemlidir. Verimlilik için makaslı platformların kullanılması hayli önemli olmakla birlikte personellerin zamanında iş yapmasını sağlamaktadır.

Enerji Tasarrufu: Kullanılan platformların yakıtları minimum seviyede olması ile birlikte enerji tasarrufunu sağlamakta ve sizlere bu yönden ücret kazandırmaktadır. Akülü, Dizel, Elektrikli olmak üzere ana başlıklara ayrılmaktadırlar.

Operatör Masrafı: Bu tarz platformlarda operatör masrafları olmamakla birlikte sadece konsolların kullanılmasını bilinmesi yeterli olacaktır. Aylık herhangi bir ücret ödemeden makaslı platformların çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye Kolaylığı: Manliftlerin genel olarak taşımaları kolay oldukları için hızlı bir şekilde nakliye hizmetleri verilmekte olup nakliyat ücretlerini tamamen müşterimiz ödemektedir.

iş güçü makaslı platform