Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden en uygun fiyat garantisi ile hızlı ve güvenli bir şekilde sepetli vinç hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. TT Vinç hizmetlerimizin içerisinde yer alan bu platform için alanında uzman kadrolarımız, tecrübe sahibi çalışma şekillerini bilen takım çalışma arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sunmaktayız. sizlerde güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz. Hemen iletişime geçerek en iyi şekilde sepetli vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanın.

İhtiyacınız olan tüm sepetli vinç kiralama hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Birden fazla alanda kullanılması uygun olan sepetli platformlar işlerin daha hızlı bir şekilde yapılmasını ve en önemlisi ise güvenli bir ortamda yapılmasını sağlamaktadır. Yazımızı okumaya devam edin.

sepetli vinç yükseklere

Yükseklere Güvenle Yükselin

Vinç kiralama hizmetleri içerisinde en önemli yere sahip olan bu platformların temel kullanım alanları insanları güvenli ortamda yükseklere kaldırma yaparak, işlerin daha hızlı bir şekilde bitmesini sağlamaktır. Firmaların tercihleri arasında yer alan bu sepetli platformlar kiralama hizmeti almanız çok da zor değildir. Kamyonetlerin üzerine özel sistem ile hazırlanmış olan bu sistemler tamamen güvenli olmaktadır. Tabi firmaların tedbirlerini elden bırakmaması ve bakımlarını tam zamanında yapması gerekmektedir. Zamanla kullanılan bu vinçlerde yıpranmalar ve bozulmalar meydana gelmektedir. Platformların kullanmadan önce, operatörlerin işin yapılacak olan yerde kesinlikle iş güvenlik tedbirlerini alması gerekmektedir ve aksi bir durumda işi ertelemesi gerekmektedir. Sepetli Platformlar genel olarak sadece insanları belirli bir mesafeye göre yükseltmelerini yapmaktadır ve gereğinden fazla tükü asla almamaları gerekmektedir.

Araçları muayenelerini ve bakımlarını yaptıktan sonra işlere başlanmalı ve baret kullanımlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Unutmayın ki hiçbir şey sizden daha önemli değildir.

Tedbirlerini almayan firmalar ile çalışmalar yapmayınız.

Sepetli Vinç Kiralama Alanları

sepetli vinç kullanım alanları

Sepetli Vinç kullanım alanları işin şekline göre değişiklikler göstermektedir. Bu firmaları inceleme yapacak olursak;

 • Tabela Sektörü: Tabelacılara ait firmalarda ikinci kattan itibaren tabelaları merdiven ile montaj-lamaları çok zor olacağı için platform kullanmaları gerekmektedir. Genel olarak 1 saat ile 2 saat içerisinde montajlama işlemlerini bitmektedir. Güvenlik için tercih ettikleri bu platform en uygun fiyat garantisi ile kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Boya – Badana: Dış cephede boya badana yapacak olan firmaların işlerini daha hızlı bir şekilde yapılması için Sepetli Platformları kullanması gerekmektedir. Boyama yapmak için iskelet kurmak hem maliyetli hemde zaman kaybı olacağı için tercihler tamamen bu yönde olmaktadır.
 • Temizlik Firmaları: Dış cephe temizliğini üstlenecek olan firmalar güvenli bir ortamda işleriniz hızlı bir şekilde yapmaları için sepetli vinç kiralama hizmetlerine ihtiyaçları olmaktadır. En uygun fiyatlarla kiralama hizmetlerini yapabilmektedirler.
 • Ağaç Budama: İlk baharın gelmesi ile ağaçların dallarını kesmek gerekmektedir. Bu işi Belediyeler bünyesinde yetkili personellerin yapması gerekmektedir. Kullanılacak olan bu platformlar ile 37 metre kadar yükseklere uzanarak gerekli işler hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Kısacası insanların insanların merdiven yardımı ile ulaşamadıkları yerlere Sepetli Vinç ile yapmak mümkündür.

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Değerli müşterilerimiz sepetli vinç fiyatları yapılacak olan işin gücüne, çalışacak olan vinçlerin niteliğine, çalışma saatlerine ve çalışma alanın konumuna göre değişiklikler göstermektedir. TT vinç kiralama hizmetleri olarak ise firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile hizmetlerini vermektedir. Fiyatlarımızın tamamı hakkında bilgiler almanız için bizimle iletişim sayfasından bulunan telefon numaralarından iletişime geçiniz.

Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere fiyatlar konusunda sizlere detaylı olarak bilgiler sunacaktır.

Fiyatların en iyi şekilde verilmesi için işin yapılacak olan yerleri kontrol edilmesi gerekmektedir. Bunun için bizden ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Ekspertiz hizmetimiz işin yapılacak olan yerin yanına gelerek, gerekli kontrolleri yaparak sizlere fiyat vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Memnuniyeti Vermekteyiz.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli Hizmet Anlayışı.

7 / 24 Saat Hizmet

7 / 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.

Geniş Araç Parkuru

Geniş Araç Parkuru Hizmeti Vermekteyiz.

Sepetli Vinç Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İlk olarak kaliteli ve güven veren vinç kiralama hizmeti, kurumsal yapıda olan bir firmadan hizmet alması çok önemlidir. ( Bizi tercih edebilirsiniz).
 • Yapılacak olan işin tanımını çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Vinç kiralama mı? Sepetli vinç kiralama hizmeti almak istiyorsunuz.
 • Sepetli vinçler kaç saat çalışma yapacak, günlük , haftalık, aylık, projenize uygun olarak mı? Kiralama yapmak istediğiniz zaman dilimi önemlidir.
 • Çalışma alanı için gerekli izinlerin alınması gerekmektedir.
 • Çalışma alanlarında tehlike uyandıracak her ne varsa ortadan kaldırılması gerekmektedir.
 • Vinçi çalıştırma yapacak olan firmamın kesinlikle vinçlerini hazır durumda bulundurması gerekmektedir.
 • Sepet olması gereken yükseklikten başka bir yüksekliğe çıkmaması gerekmektedir.
 • Sepet kullanma yapan kişinin sepette olan kişiyi dikkatli bir şekilde yukarıya yükseltmesi gerekirken çok dikkat etmesi gerekmektedir.
 • Sepette ki, kişinin kesinlikle baret kullanması gerekmektedir.
 • Alanında uzman olan kişilerin, sepetli platformu kullanması gerekmektedir.
septeli vinç hizmeti